E27 Global Media

Hakkımızda

E27 GLOBAL MEDİA

Misyonumuz

E27 Global Media, yaratıcılığı, kaliteyi ve çeşitliliği bir araya getirerek, izleyicilere dünya çapında eşsiz ve etkileyici içerikler sunmayı amaçlamaktadır. Misyonumuz, her projede izleyicilerimize duygusal bağ kurmalarını sağlamak, toplumları anlamalarına katkıda bulunmak ve eğlendirmek üzerine odaklanmıştır.

vizyonumuz

E27 Global Media, medya dünyasında lider bir marka olarak görünürlüğünü artırmak ve sektörde öncü bir rol oynamak istemektedir. Vizyonumuz, sürekli evrilen bir medya ortamında, dizi, film, reality TV, belgesel ve reklam filmi prodüksiyonlarında sürdürülebilir ve yenilikçi bir başarı elde etmektir.

Hakkımızda

Her hikâyenin tutku ve hassasiyetle anlatılması gerektiği inancı üzerine Los Angeles’ın kalbinde kurulan E27 Global Media yaratıcılık ve yeniliğin kesiştiği noktada ilgi çekici hikayeleri hayata geçirmek, dijital içerik üretmek, etkinlik ve organizasyon alanlarında hizmet veriyor.

Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibi, ileriye dönük yaklaşımı, fikirleri gerçeğe dönüştüren bakış açısıyla, konsept geliştirmeden post prodüksiyona yaratıcılıkla ilgili her aşamada yanınızdayız.

Kurucular

“Amacımız kültürel çeşitliliği ve yaratıcılığı kutlamak.Her fikrin yeni bir maceraya bilet olduğuna inanıyoruz”

0

Kazanılmış Ödül

0

Tamamlanmış Projeler

0

Bitirilmiş Çekimler

0 +

Memnun Müşteriler

KEŞFETMEYİ SEVİYORUZ

E27 Global Media kapsamlı bir hizmet yelpazesiyle aşağıdaki alanlarda hizmet vermektedir

Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon hizmetlerimiz fikirlerinizi görsel açıdan büyüleyici içeriklere dönüştürüyor. Konsept geliştirmeden filme alma ve düzenlemeye kadar her aşamada yer alıyoruz.

Kurgu ve Post Prodüksiyon

Profesyonel düzenleme ve post prodüksiyon hizmetlerimizle içeriğinizi geliştirebiliriz.

İçerik yaratımı

Markanıza özel hazırlanmış büyüleyici içerikler,tanıtım videoları ve dijital pazarlama materyalleri dahil olmak üzere multimedya içeriği üretiyoruz.

Animasyon ve Görsel Efektler

Animasyon ve görsel efekt hizmetlerimizle hayal gücünüzü hayata geçirin. 2D, 3D animasyon, CGI ya da özel efektlerle hikâye anlatımınızı geliştirmek için sihirli bir dokunuş katıyoruz.

Fotoğrafçılık

Portre, ürün çekimleri, etkinlik fotoğrafçılığı alanlarında yetenekli fotoğrafçılarımız en özel anlarınızı zamanda donduruyor.

Danışmanlık ve Strateji

Los Angeles merkezli danışmanlık ve strateji hizmetlerimiz uluslararası varlığınızı optimize etmek için yakın iş birliği sağlıyor.